CENNIK CZĘŚCI ZAMIENNYCH - TESTOMATY :

01.01.2023   -   Ceny netto EUR   -   loco magazyn Warszawa


    Testomat EVO - 2000 - 2000plus - 2000 CAL - ECO - DUO - self clean - ANTOX

    Testomat Fe - Cr - SO3 - CLT - CLF - THCl - Br2 - ClO2 - Polymer - PO4

    Testomat LAB

    Titromat TH - MP - M1 - M2 - KH

    z wyłączeniem Testomatów typ 808


Druckregler - Regulator ciśnienia

Nr katalogowy Nazwa niemiecka Nazwa polska Cena EUR
40125 Regler -/Filteraufnahme kpl. Obudowa filtra, komplet z filtrem, sprężyną,
rdzeniem regulacyjnym
138,40
40120 Regler -/Filteraufnahme Obudowa filtra 49,60
40129 Reglerstopfen T2000 kpl. Rdzeń regulacyjny 0,1 - 1 bar, kpl. 56,40
11225 Durchflussreglerkern (1-8 bar) Rdzeń regulujący przepływ (1-8 bar) 15,40
11230 Haltestift fuer Reglerstopfen Bolec mocujący do rdzenia regulacyjnego na zapytanie
11217 Filtersieb fuer Zulauf Filtr wody na wlocie 8,60
11218 Feder fuer Zulauf Sprężyna na wlocie wody 3,50
40121 Zulafanschluss Króciec wlotu wody 10,30
40135 Ablaufrichter T. 2000/ECO Króciec odpływu z PCV T. 2000/ECO 73,50
40150 Einschraubverbinder G 1/8" - 6 Szybkozłączka na wlocie wody G 1/8" x 6 6,90
40151 Einschraubverbinder T 3/8" - 10 Szybkozłączka na wlocie wody T 3/8" x 10 20,50
40156 Einschraubverbinder G 3/8" - 10 Szybkozłączka na wlocie wody G 3/8" x 10 10,30
40157 Einschraubverbinder W G 1/8" - 6 Szybkozłączka kolanko na wlocie wody G 1/8" x 6 10,30
40152 Reduzierverbinder 10 - 6 Redukcja 10 x 6 6,90
40153 Einschraubverbinder G 1/4" - 6 Szybkozłączka na wlocie wody 3/8" 8,60
40154 Steckverbinder 6 - 6 Złączka 6 x 6 8,60


Messkammer - Komora pomiarowa

Nr katalogowy Nazwa niemiecka Nazwa polska Cena EUR
40173 Sichtscheibe 30x3 mit Dichtung Szkiełko 30x3 z uszczelką 20,50
40170 Sichtscheibe 30x3 Szkiełko 30x3 10,30
40176 Sichtscheibenhalter Mocowanie szkiełka 12,00
33253 Schraube M3x40 Śruba M3x40 6,90
40032 Spannhaken TL 800-7-1 Zapinka podtrzymująca 8,60
11203 Tellerstopfen 5,3d x PE natur Zatyczka na zapytanie
11210 Stopfen fuer Messkammer Zatyczka do komory pomiarowej 1,80
40022 Messkammer kpl. T2000 Komora kpl. 391,10
40559 Messkammer mit Doppelverglasung Komora pomiarowa z podwójnymi szkiełkami 684,40
33777 Flachdichtung 24x2xEPDM 60 Uszczelka płaska 24x2xEPDM 60 3,50


Messkammeraufnahme - Blok komory pomiarowej

Nr katalogowy Nazwa niemiecka Nazwa polska Cena EUR
40029 Messkammeraufnahme kpl. Podstawa komory pomiarowej (bez zaworu e/m i komory 040022)
T-2000 - ECO - T 2000 S8plus - T Cal - Tritomaty
1.229,80
40370 Messkammeraufnahme DUO kpl. Podstawa komory pomiarowej T. DUO 1.917,70
40371 Messkammeraufnahme DUO kpl. Podstawa komory pomiarowej T. DUO Polymer, Br, CLF, ClO2, CrVI, Fe 2.464,20
40108 Messkammeraufnahme T. Fe Podstawa komory pomiarowej T. Fe na zapytanie
40050 Magnet-Ruehrkern Mieszadełko magnetyczne 22,20
40186 Steckanschluss bearbeitet Wtyk 18,80
40018 Magnetventil 2/2 Wege Zawór magnetyczny 2/2 drogowy
wszystkie testomaty oprócz T.ECO i T.2000 ECO plus
568,70
40056 Magnetventil 2/2 Wege Zawór elektromagnetyczny 2/2 drogowy
tylko dla T.ECO i T.2000 plus
174,20
34620 Magnetventil 2/2 Wege T. EVO Zawór elektromagnetyczny 2/2 drogowy
tylko dla T. EVO
na zapytanie
40181 Stift fuer Messkammeraufnahme 5x60 Bolec 5x60 do podstawy komory na zapytanie


Dosierpumpe DOSIClip
Pompa dozująca indykator / płyn czyszczący

Nr katalogowy Nazwa niemiecka Nazwa polska Cena EUR
4001 Einspritzpumpe kpl. Pompa kpl. T.2000, EVO, ECO, Titromat 859,10
40545 Einspritzpumpe kpl. Vitonring Pompa kpl. z uszczelnieniem Viton 978,50
40010 Ventil, kpl. Einspritzpumpe Zestaw zaworków do pompy dozującej 37,60
40011 Schlauch saug, kpl. Wężyk ssacy kpl. 53,00
40016 Schlauch druck, kpl. Wężyk tłoczny kpl. 53,00
40040 Ventil set Zestaw uszczelek 71,80
37232 Grundplatine kpl. Płyta elektroniczna główna kpl. na zapytanie
891305 Service Set Dosi Clip Pumpe Zaworki + węzyki do pompki Dosi Clip 185,00
32046 Adbeckhaube CNH 45N Pokrywa CNH 45N 13,90
40224 Membranpumpe Flow Clip kpl. Pompka dozująca płyn czyszczący
do T.200 S8 plus
na zapytanie


Flashenanschluss / Saugvorrichtung
Przyłącze but. indykatora / część ssawna

Nr katalogowy Nazwa niemiecka Nazwa polska Cena EUR
40131 Schraubverschluss m. Einsatz T.2000 Nakrętka (niebieska) z lancą ssawną
do zaciągania indykatora z butelki, T.2000, T.ECO, Titromat
44,40
37644 Schraubverschluss m. Einsatz Nakrętka (niebieska) z lancą ssawną
do zaciągania indykatora z butelki, T.808, SiO2, T.2000 PO4, T.2000 Polymer
25,70
40130 Schraubverschluss GL 32-Loch Nakrętka (niebieska) z otworem 5,20
40135 Einsatz fuer Schraubverschluss mit Saugrohr Lanca ssawna do zaciągania indykatora
z butelki
39,30
40143 Umruestsatz 100 ml Flasche Zmiana na butelkę 100 ml 25,70


Geraete Erzatzteile - Części elektryczne

Nr katalogowy Nazwa niemiecka Nazwa polska Cena EUR
31582 Sicherung M4A Bezpiecznik M4A 3,50
37236 Grundplatine T.2000 kpl. 230V Płyta głowna kpl. do T. 2000 230V na zapytanie
40294 Grundplatine T.2000 kpl. 230V Płyta głowna kpl. do T. 2000 230V (nowe zaciski) 1.388,40
40092 Steuerplatine T.2000 kpl. Płyta sterująca kpl. do T. 2000 993,90
40332 Steuerplatine T.ECO Płyta sterująca kpl. do T. ECO 734,30
40091 Steckplatine Treiber/Empfaenger Płyta z nadajnikiem/odbiornikiem T.2000 304,00
37245 Grundplatine T. ECO Płyta główna kpl. do T. ECO 230V 758,20
32383 Leiterplatine T. EVO TH, kpl. Płyta główna do Testomatu EVO TH 1.096,40
32385 Anzeigeplatine EVO kpl. Płyta wyświetlacza EVO TH 587,50
40190 Kabeldurchfuehrung 5-7 Dławik 5-7 5,20
40191 Kabeldurchfuehrung 7-10 Dławik 7-10 5,20
31713 Flachbandkabel 10 pol. mit Ferrit Kabel płaski 10-cio żyłowy 34,20
40096 Flachbandkabel 26 pol. mit Ferrit Kabel płaski 26-cio żyłowy 34,20
40060 Kabelbaum 2V kpl. (fuer Ventile) Wiązka kablowa 2V dla zaworu na zapytanie
40061 Kabelbaum 1P kpl. (fuer max.ein Dosierpumpe) Wiązka kablowa 1P dla max. 1 pompy dozującej indykator na zapytanie
40062 Kabelbaum 2P kpl. (fuer max.zwei Dosierpumpe) Wiązka kablowa 1P dla max. 2 pomp dozujących indykator na zapytanie
40200 Kabelbaum fuer Netzschalter Wiązka kablowa dla wył. sieciowego 35,90
31596 Sicherung T 0,08A Bezpiecznik 0,08A 6,90
31585 Sicherung T 0,31A Bezpiecznik 0,31A 6,90
31595 Sicherung T 0,1A Bezpiecznik 0,1A 6,90
31622 Sicherung T 0,16A Bezpiecznik 0,16A 5,20
31592 Sicherung T 1,0A Bezpiecznik 1,0A 6,90
30292 Entstoerfilter 2xmH/0,1X2700p Filtr przeciwzakłóceniowy na zapytanie
EPROM EPROM - tylko na wymianę! na zapytanie


Inne

Nr katalogowy Nazwa niemiecka Nazwa polska Cena EUR
40124 Dichtsatz T.2000 kpl. Komplet uszczelnień do T.2000 56,40
11209 Halteschraube M3x42 Śruba mocująca M3x42 na zapytanie
11216 O-Ring 20x2 (NBR) O-Ring 20x2 (NBR) 1,80
33775 O-Ring 4,5 x 1,8 O-Ring 4,5 x 1,8 5,20
33776 O-Ring 18 x 2 O-Ring 18 x 2 5,20
33797 O-Ring 3,68 x 1,78 O-Ring 3,68 x 1,78 5,20
270430 Dosierpumpe PERIClip Pompka dozująca PERIClip 990,50
270410 MEPUClip Druckerhoehungspumpe T.2000, EVO TH, Titromat Pompka MEPUClip podnosząca ciśnienie wody do T.2000, EVO TH, Titromatu 888,00
270440 Dosierpumpe FLOWClip do T. 2000 self clean Pompka dozująca do T. 2000 self clean 853,90
850925 Nockenschalter Wyłącznik krzywkowy do T. EVO 57,40
33798 LAB TH Geraetehaube Pokrywa do T. LAB TH i LAB Cl 411,60


Zestaw części i narzędzi do serwisu

Nr katalogowy Nazwa niemiecka Nazwa polska Cena EUR
40138 Werkzeugsatz T.2000 Zestaw narzędzi do naprawy T.2000 83,70
270337 Reparatur- und Wartungskoffer T.2000 i T.ECO Walizka serwisowa do naprawy T.2000 i T.ECO 666,00
270338 Wartungskoffer proffesional Walizka serwisowa do naprawy T.2000 i T.Eco 444,00
270352 Service-set Zestaw: uszczelki komory i jej podstawy, szkiełka, zatyczki, niebieskie wężyki, wycior, sitko filtra wody, zaworki pompy dozującej, wkład reduktora ciśnienia T.2000, ECO, EVO TH, LAB, Titromat 187,90
270357 Service-set Zestaw naprawczy do T.LAB TH 341,60
270360 Jahres service-set Zestaw naprawczy co 1 rok T.2000: komplet uszczelek, zaworki pompy dozującej, zatyczki, sitko filtra wody, wkład reduktora ciśnienia, szkiełka T.2000, ECO, Titromat 136,70
891304 Service-set Messkamer Aufnahme und Messkammer Zestaw szkiełek, zatyczek, uszczelek do komory i podstawy komory, mieszadełko T.2000, ECO, Titromat 78,80
891307 Service-set Regler- Filteraufnahme Zestaw 2 króćcy przyłączeniowych wraz z sitkiem na wlocie wody, uszczelkami, regulatorem ciśnienia, T.2000, ECO, Titromat 136,80





CENNIK CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO TESTOMATU 808:

Komora pomiarowa

Nr katalogowy Nazwa Cena EUR
33777 Uszczelka płaska 24 x 2 3,50
40170 Szkiełko komory 30 x 3 10,30
37653 Szkiełko komory - zestaw dla wód zaw. krzemionkę 18,80
40176 Mocowanie szkiełka 12,00
33246 Śruba M 3 x 40, A2, DIN 7985H 1,80
33253 Śruba M 3 x 40, A2, DIN 965 6,90
37615 Komora pomiarowa T. 808 komplet (1 - 4 bar) 568,70
37616 Komora pomiarowa T. 808 komplet (0,3 - 1 bar) 587,50
37784 Komora pomiarowa T. 808 SiO2(1 - 4 bar) 645,50
37785 Komora pomiarowa T. 808 SiO2 (0,3 - 1 bar) 586,10
37863 Komora pomiarowa z podwójnymi szkiełkami 705,30
37534 Pokrywa komory pomiarowej 172,50
40393 Element optyczny - od 2019 r. 391,10
37621 Dozownik 172,50
37681 Stempel dozujący t.808 SiO2 192,40
40050 Mieszadełko magnetyczne 22,20
40157 Kolanko łącznikowe G 1/8" - 6 10,30
33797 O-Ring 3,8 x 1,78 5,20
11264 O-Ring 4,5 x 1,5 1,80
11245 O-Ring 1,78 x 1,78 3,50


Urządzenie

Nr katalogowy Nazwa Cena EUR
32375 Płyta elektroniczna z optyką do T. 808 na zapytanie
37322 Płyta elektroniczna ze sterowaniem do T. 808 SMD 363,00
37324 Płyta elektroniczna główna do T. 808 973,40
37568 Podstawa do LED do T. 808 na zapytanie
37570 Zawód elektromagnetyczny do T. 808 235,70
40363 Głowica pompy T. 808 117,90
31584 Bezpiecznik T 0,2A 6,90
31585 Bezpiecznik T 0,315A 6,90
31592 Bezpiecznik 1,0 A 6,90
31593 Bezpiecznik 0,8 A na zapytanie
31594 Bezpiecznik 0,2 A na zapytanie
31595 Bezpiecznik 0,1 A 6,90
31666 Bezpiecznik GS-T, 5 x 20, T A4 5,20
40190 Dławik 5 - 7 szary na zapytanie
40191 Dławik 7 - 10 szary na zapytanie
40200 Wiązka kabli z włącznikiem sieciowym i zaślepką na zapytanie
40364 Moduł elektroniczny z optyką 372,30
100494 Silnik 187,90
850925 Wyłącznik krzywkowy 57,40


Przyłącze butli indykatora / część ssawna

Nr katalogowy Nazwa Cena EUR
37579 Nakrętka z lancą ssawną do butli 500 ml do T. 808 25,70
37580 Nakrętka z lancą ssawną do butli 100 ml do T. 808 51,30
37538 Przyłącze wężyka T. 808 10,30


Przyłącza wody i kanalizacji

Nr katalogowy Nazwa Cena EUR
37610 Komplet przyłączy do T. 808 83,70
37602 Regulator ciśnienia do T. 808 kpl. 391,10
37593 Zatyczka zakrętki D=6 na zapytanie
880505 Regulator ciśnienia z manometrem (nie stosować dla wody zdemineralizowanej) 119,60
37576 zestaw przyłączy do wymiany T. FBOB na T.808 64,90


Wyposażenie dodatkowe

Nr katalogowy Nazwa Cena EUR
37583 Filtr świecowy T. 808 kpl. 235,70
37584 Wkład świecowy do filtra świecowego 12,00
100493 USB datalogger do karty SIM 427,00


Zestaw części i narzędzi do serwisu

270343 Walizka serwisowa do T. 808 SiO2 1.468,60
270342 Walizka serwisowa do T. 808 1.246,60
270351 Zestaw naprawczy: szkiełka, uszczelki, wężyki, wyciory T.808, T.808 SiO2 136,70
890611 Zestaw naprawczy co 1 rok: szkiełka, uszczelki, wyciory, nakrętka butelki 100 ml oraz 500 ml z lancą ssawną T.808 SiO2 138,70
890612 Zestaw naprawczy co 2 lata: szkiełka, uszczelki, wyciory, nakrętka butelki 100 ml oraz 500 ml z lancą ssawną, silnik, głowica pompy T.808 SiO2 843,65
890609 Zestaw naprawczy co 1 rok: szkiełka, uszczelki, wyciory, nakretka butelki 500 ml z lancą ssawną T.808 81,30
890610 Zestaw naprawczy co 2 lata: szkiełka, uszczelki, wyciory, nakrętka butelki 500 ml z lancą ssawną, głowica pompy T.808 419,65



01.01.2023   -   Ceny netto EUR   -   loco magazyn Warszawa